ششمین عنصر دفتر اروپایی، صحبت ما با آن مدیر فروش جدید

ششمین عنصر تکنولوژی مواد Chengzhou، چین بر اساس شرکت، توسعه و تولید موتورهای مولکولی و مواد اکسید گرافن. این شرکت اخیرا افتتاح دفتر فروش در اروپا و منصوب برنارد Münzing به عنوان مدیر فروش.

برنارد مهربان بود به اندازه کافی برای شرکت در گفت وگو با گرافن اطلاعات. برنارد مهندس صنایع با تمرکز بر مواد شیمیایی است که در موقعیت های مختلف در فروش برگزار شد، اندازه شرکت های شیمیایی مواد مدیریت، توسعه بازاریابی و کسب و کار در بزرگ و همچنین متوسط.

س: ما درک می کنیم که عنصر ششم (T6E) در حال حاضر تکه های گرافن و اکسید گرافن در کارخانه 100 تن در سال در Chengzhou تولید می کند. که درست است؟ شما ما هر چیزی مربوط به کارخانه تولید فعلی بگویید؟

ما باید تولید فعلی از جمله تجهیزات آزمایشی 110 t / t اکسید گرافن ترتيب 55 / گرافن در گیاه Changzhou ما. دولت از هنر و خودکار بسیار است.

س: چه نوع مواد T6E پیشنهاد میکنید؟ هدف برنامه های کاربردی چیست؟

تکنولوژی مواد عنصر ششم (Changzhou) را ارائه می دهد نمرات مختلف از اکسید گرافن از جمله آب بر اساس سیستم تعلیق و همچنین نمرات مختلف گرافن به طور خاص طراحی شده برای برنامه های مختلف. همچنین تعلیق گرافن در دسترس هستند. در حال حاضر ما تمرکز بر روی پوشش باتری پلیمر (پلاستیک، کامپوزیت، کاغذ) و لاستیک.

س: هر تجاری تولید کننده/mateirals که با استفاده از خود مواد گرافن است که شما می توانید با ما وجود دارد؟

ما مقادیر تجاری برای شرکت های پوشش کامپوزیت و فیبر را تامین می کنیم

س: T6E نیز کار در کارخانه تولید خود را دوم و این یکی باید ظرفیت یا 250 t / از رفتن یا 125 t / از گرافن تکه. هر گونه به روز رسانی در این گیاه جدید?

ما در حال حاضر نصب خط دوم تولید، که ظرفیت کل ما را به 250 t / از گرافن اکسید 125 / t / گرافن. خط فقط در جریان است.

س: T6E با هدف عمدتا ارائه دهنده مواد و نه گرافن توسعه دهنده نرم افزار باشد. اکثر تحلیلگران فکر می کنم که بازار گرافن ساختمانی کوچک در سال آینده ماند. مشاهده T6E را در آن چیست؟ تجاری قابل دوام است، فقط به ارائه مواد است؟

عنصر ششم (Changzhou) مواد تکنولوژی توسعه برنامه های کاربردی برای ارائه این دانش محرمانه به مشتریان تحت موافقتنامه عدم افشای گرافن. مشتریان در نهایت خرید مواد گرافن ما و در محصولات خود استفاده کنید. ما معتقد هستند که این بازار گرافن سریعتر به عنوان بسیاری از مشتریان شرکت می کنند افزایش دهند. در موارد خاص ما قرارداد توسعه را با مشتریان انتخاب شده است.

س: در دسامبر سال 2015 T6E پرایمر ضد خوردگی گرافن و روی جدید راه اندازی شد. این آستر تجاری در دسترس در حال حاضر؟ T6E ادامه خواهد داد توسعه مواد مانند و یا تمرکز در تامین مواد اولیه گرافن باقی می ماند?

تکنولوژی توسعه یافته و توسط تکنولوژی مواد عنصر ششم (Changzhou) به ثبت رسانده. در حال حاضر مجوز یک است که با استفاده از این تکنولوژی و آغازگر به بازار ارائه شده است. همانطور که ما بیشتر توسعه برنامه های کاربردی و ارائه دانش همراه با نوع گرافن مناسب به مشتریان اعلام کرد.

سوال: T6E کمک به شرکت های توسعه گرافن پیشرفته باتری. هر یک از نسخه های به روز در محصولات از جمله? هنگامی که ما را برای دیدن این باتری در بازار باشیم؟ نظرات خود را در اطلاعیه های اخیر گرافن باتری از چینچيست?

تکنولوژی مواد عنصر ششم (Changzhou) نمونه گرافن مواد برای باتری در حال حاضر تست شده توسط مشتریان مختلف است. ما انتظار داریم که این مشتریان محصولات خود را در 2017 پرتاب خواهد شد. در چین داشتن باتری بزرگترین صنعت در سراسر جهان با فعالیت های R & D قوی تولید این اطلاعیه ها تعجب به ما نیست. آنها جدی است.

سوال: T6E به تازگی راه اندازی دفتر اروپایی. چه شما ما در این فعالیت شوم؟ برنامه های T6E را برای رسیدن به مشتریان جهانی گرافن چیست؟

صنایع شیمیایی در منطقه EMEA در خط مقدم تحولات جدید در مواد و علوم زيستي با بسیاری از قهرمانان جهان پنهان است. وظیفه دفتر اروپایی ششمین عنصر این است که راه اندازی کسب و کار ارتباط و فروش با اين قهرمانان. دفتر اروپایی است اولین گام برای ایجاد در سراسر جهان فروش و توزیع شبکه در سال آینده.

با تشکر از شما برنهارد آرزوی موفقیت برای شما و عنصر ششم!