کاتالیزور صفحات گرافین

محدودیت گرافن

1، قیمت بالا، بالاترین قیمت به 5000 یوان / گرم، در صنعت، "سیاه طلا" گفت، به همین دلیل است که بازیکنان تکنولوژی گرافن اساسا سامسونگ، آی بی ام، اینتل و دیگر دلایل مهم برای غول ها است.

2، تکنولوژی گرافن محدودیت ها وجود دارد، رشد نیاز به شرایط کنترل سخت است.

3، نمی تواند به برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ دست یابد.

اندازه بازار گرافن

با توجه به انتظارات اتحادیه صنایع گرافن چینی، ظرفیت فعلی جهانی سالانه گرافن به 100 تن رسیدن، پنج سال بعد تا ده سال به سطح کیلوتون برسد. تا سال 2020، میزان بازار جهانی گرافن از 100 میلیارد یوان بیشتر خواهد بود که از چین به 50 تا 80 درصد می رسد، چین در صنعت گرافن جهانی نقش اصلی و اصلی ایفا خواهد کرد.

مسیر تبلیغاتی گرافن

حدس و گمان گرافن با چرخه طولانی مشخص می شود، مفهوم پیشرفت های فنی بیشتر به راحتی دنبال می شود. مانند یک بار ترانزیستورهای گرافین، آب شیرین شدن گرافین، باتری های گرافین، بیش از این بودجه مناسب است.

از زمان به زمان، در اوایل سال 2011، بازار سرمایه، شور و شوق زیادی را برای گرافن سوق داد. (2 000532) به دلیل برگزاری شرکت گرافن توسط بازار مورد احترام، سهام بیش از 30٪ بیش از شش ماه، 2 سال بعد، بازار را از دور جدید سهام سهام حدس زدن، این دیوانه تر، یک و نیم ماه قیمت تقسیم تقریبا دوبرابر شده است.

دوره، مفهوم گرافن متوقف شد، ناپدید شد. اما در سال 2016، گرافن و سپس به گوشت و سیب زمینی، فیوز بنیانگذار هوآوی Ren Zhengfei اشاره نادرست در مصاحبه گرافن بود، بلافاصله به عنوان برادر بزرگ صنعت را به تصویب سیگنال سرمایه گذاری سرخ کرد.

برای چنین سهامی در گرافن، علاوه بر پیشرفتهای فن آوری صنعت و سایر موارد مفید، مواد جدید و یا انجمن های موضوعی گرافن و جلسات، و غیره، همچنین یک محرک برای صفحه است که در فشار دادن صفحه گرافین در زمان آزمایش شده است.