گرافن کاربرد قاتل - گرافن پلیارزر

پولاریزر چیست؟

فیلم پلاروید نام کامل پلاریزاسیون است، تصویربرداری روی صفحه نمایش کریستال مایع باید به نور قطبی شده متکی باشد. تمام کریستال های مایع قبل و بعد از نزدیک به شیشه ی کریستال مایع دو قطبی دارد تا ضخامت کل حدود 1 میلی متر از کریستال مایع ایجاد شود.

پلاریزر نور را به نور خطی خطی تبدیل خواهد کرد و پس از انحراف مولکولهای کریستال مایع و فیلترهای رنگ، پانل ال سی دی تصاویر مختلفی را ارائه می دهد.

ساختار پلاریزاسیون

ساختار اصلی پلاریزه شامل PVA متوسط، دو TACs، فیلم PSA، فیلم انتشار و فیلم محافظ است.

ترکیب پلیاروید مواد و توابع

تکنولوژی Polarizer نیاز دارد

نرم، باریک

آنتی استاتیک

مقاوم در برابر رطوبت

نور آبی را فیلتر کنید

خواص فیزیکی فوق العاده گرافن و نیازهای فنی پلاریزه سازگار است!

خواص گرافنی

بهترین گرما

هدایت حرارتی 5300W / mk، بالاتر از نانولوله های کربنی و الماس؛

بهترین هدایت کننده

کوچکترین ماده مقاومت در برابر جهان، فقط 10-8Ω.m؛ انتقال الکترون به دمای بالا به عنوان 5000cm2 / Vs، بیش از لوله های سیلیکون و کربن؛

سبک ترین لاغر، شفاف

تقریبا کاملا شفاف، تنها 2.3٪ از نور را جذب می کند.

فوق العاده سخت

سخت از الماس، قدرت 300 برابر فولاد است.

| هنگامی که گرافن با یک پلاریزه ترکیب می شود

پلاریزهر فیلم گرافن یا یک لایه گرافن را برای جایگزینی فیلم اضافه کرده است که می تواند از پلاریزاسیون گرافن فوق نازک ساخته شده باشد، در هر دو طرف پلاریزایس، پلاریزاسیون ضد انفجار با دوام بالا، پلاریزاسیون فوق العاده نازک با دوام بالا ساخته شده است.

نکات اصلی فنی

پلاریزاسیون گرافن برای اطمینان از درجه پلاریزاسیون تحت فرض افزایش نفوذ پذیری اکسیژن آب، برای دستیابی به عملکرد بهتر هواشناسی.

خواص آنتی استاتیک منحصر به فرد آن، میزان جذب نور آبی بالا، هوشیاری بالا، برای دیدار با محصولات پانل محصولات آینده، عمر طول عمر، ویژگی های حفاظت بینایی و روند عملکرد و استفاده دقیق از محیط زیست است.