گرافن به طرف شما می آید

گرافن به عنوان پادشاه مواد جدید، تجسم درک انسان از دنیای مادی، هر استفاده از محصولات مربوط به زندگی آینده ما است. "این مدیر اتحاد صنعت گرافن چینی است، آکادمی علوم چینی، موسسه زغال سنگ شانشی، معاون محقق دکتر چن Chengmeng ارزیابی گرافن.

گرافین چگونه روی زندگی ما تاثیر می گذارد؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

هزینه شارژ سریع

تجهیزات ورزشی کافی

تجهیزات عکاسی سبک

از آنجا که ذخیره انرژی اصلی برنامه گرافن است، استفاده از باتری گرافین محدود به وسایل نقلیه الکتریکی نیست و ما با گنج شارژ آشنا هستیم. شارژ 15 دقیقه سریع "پادشاه" شارژ Po، سرعت شارژ 20 برابر گنج شارژ معمولی است. بسیاری از مردم در صنعت معتقدند که باتری گرافین در صنعت تلفن های همراه در آینده نقش مهمی ایفا خواهد کرد، انتظار می رود که جریان اصلی باتری های تلفن همراه تبدیل شود و واقعا یک دوره سریع سریع ایجاد کند.

با استفاده از ویژگی های سبک و قوی خود، گرافن نیز برای ساخت تجهیزات ورزشی با کیفیت بالا از قبیل دستگیره های رکتت تنیس و مواد جانبی محیطی بدمینتون، باشگاه های گلف، کلاه، سورتمه و غیره استفاده می شود نه تنها برای افزایش دوام تجهیزات ورزشی، مکانیکی قدرت محصول نیز می تواند وزن خود را تا حد زیادی کاهش دهد، تجهیزات ورزشی را سبک تر و قدرتمندتر کند و راحتی ورزشکار را افزایش دهد.

علاوه بر این، گرافن همچنین می تواند مواد پایه خوبی برای تجهیزات دوربین عکاسی ارائه دهد. از نظر دوربین از نظر ساختار، استفاده از گرافن پلاستیکی اصلاح شده تقویت شده به عنوان مواد خام، پوسته دوربین، پوسته لنز برای طراحی سبک وزن سبک است. مواد گرافن نه تنها دارای قدرت عالی است، بلکه دارای هدایت بالا است، بنابراین قالب بندی مورد دوربین یا پوسته لنز همچنین می تواند خواص محافظ الکترومغناطیسی داشته باشد. از امکانات پشتیبانی شده، مواد پلیمری اصلاح شده گرافن ساخته شده از براکت سه پایه نسبت به سه پایه فیبر کربنی به طور گسترده استفاده شده، بلکه کاهش وزن نیز 20٪ است که مردم را راحت تر حمل می کند.