گرافن آمدن به طرف شما

ماشین از دست دادن وزن

ماشین الکتریکی

و فعلی مردم در زندگی به طور گسترده استفاده می شود در زمینه graphenes در تعداد ترافیک. "چگالی پودر گرافن است تنها 3 گرم در ليتر، است که 500 میلی لیتر بطری آب معدنی با گرافن تنها وزن 1.5 گرم پر شده، اما گرافن 200 برابر قوی تر از فولاد و استحکام مواد بزرگترین است." لی Xiaoming این است که ویژگی های گرافن آن مناطق سبک وزن ایده آل حمل و نقل مواد را گفت.

داده ها نشان می دهد اگر خودرو کاهش 10% وزن, که بهره وری سوخت توسط 6 تا 8 درصد افزایش یافته است می تواند; ماشین کیفیت آماده سازی برای کاهش هر 100 کيلوگرم، 100 کیلومتر مصرف سوخت می تواند به کاهش 0.3-0.6 لیتر. بنابراین, ضروری برای بهبود اقتصاد خودرو با کاهش وزن بدنه خودرو درمان اصلاح گرافن است. از نظر رانندگی پس از وزن ماشین شتاب کلی خودرو را به طور قابل توجهی بهبود، حساسیت کنترل بالاتر می شود، خودرو کنترل پایداری و سر و صدا و ارتعاش و دیگر جنبه های بهبود یافته است.

تایر خودرو سیچوان دانشگاه ایالتی کلید آزمایشگاه پلیمر مواد مهندسی مستقل اولین گرافن لاستیک لاستیک توسعه داده است. علاوه بر این، اولین هواپیما با استفاده از گرافن تقویت بال هواپیمای Prospero در بریتانیا فارنبورو بین المللی هوایی پرواز موفق مدل; در سال 2016 اروپا کامپوزیت در نمایشگاه به نمایش گذاشته مجهز با گرافن - پلی پروپیلن پره پروانه کامپوزیت UAV خواص مکانیکی و حرارتی عملکرد بهبود یافته است.

ذخیره انرژی منطقه برنامه اصلی گرافن است. "ظاهر گرافن باتری برای رسیدن به مفهوم 'سفر سبز زندگی سبز' واقعا سرب سبز زندگی." آکادمی چینی از علوم Shanxi زغال سنگ شیمیایی دستیار پژوهشگر دکتر سو Fangyuan گفت که گرافن مورد استفاده در محصولات باتری مانند تعداد فعلی شهر خیابان در اتوبوس انرژی جدید سوپر خازن در حال اجرا. سوپر خازن خازن سنتی و باتری در دستگاه ذخیره سازی انرژی های الکتروشیمیایی نزدیک اتوبوس، اسباب بازی های الکترونیکی، چراغ اضطراری است، تا آنجا که به شبکه هوشمند نیروگاه جای خود، و سوپر خازن مواد استفاده گرافن .

در حال حاضر، بسیاری از وسایل نقلیه الکتریکی باتری لیتیوم یون به عنوان منبع قدرت باتری لیتیوم به دلیل ویژگی های خاص خود را از زمان شارژ معمولا طولانی تر (2 تا 3 ساعت) است. گرافن به عنوان افزودني رسانا در نانو کاربردهای نوآورانه آن در لیتیم می تواند قابل توجهی کاهش مقاومت داخلی، بهبود نرخ شارژ شارژ زمان کوتاه تا 1 ساعت انتظار می رود. محققان به تظاهرات بر روی سایت خبرنگاران از گرافن خازن شارژ سریع و آزمایش های تخلیه، خبرنگار یک قطعه کوچک از گرافن تولید شده توسط باتری شارژ و دشارژ فقط ده ثانیه دیدم.

در همان زمان، اضافه کردن گرافن همچنین باتری از دست دادن و گرما، کاهش می دهد افزایش عملکرد ایمنی باتری و تا حدودی بهبود تراکم انرژی باتری افزایش مسافت پیموده شده ماشین، سهولت سفر اضطراب، بهبود خودرو بهره برداری.