گرافن آمد به طرف شما

گرافن به عنوان پادشاه جدید مواد طراوت درک انسان از جهان مادی آن هر کاربرد محصولات مربوط به زندگی آینده ما. "این مدیر اتحاد چین گرافن صنعت، آکادمی چینی علوم, Shanxi زغال سنگ شیمی محقق معاون دکتر چن Chengmeng بررسي گرافن موسسه است.

چگونه گرافن زندگی ما تاثیر می گذارد? بیایید نگاهی به.

لباس

لباس های هوشمند

سبک ترین کفش

سال گذشته graze در انگور شروع به از بین بردن صنعت نساجی. با توجه به آکادمی چینی علوم, Shanxi موسسه زغال سنگ شیمیایی محقق Li Xiaoming معرفی گرافن در مخملی گرم از گرافن توده به طور مساوی پراکنده در برش خالی پلی استر برای تولید ریسندگی مخلوط ساخته شده است، عملکرد برتر، بسیار مناسب برای تولید محصولات هوشمند سایش. مواد پر کننده مورد استفاده در به عنوان مثال،، کیسه خواب پایین کت و بالش و بالشتک و شال و پارچه دیگر با یک لمس ظریف و نازک، نرم، عایق خوب و نور و ضد باکتری ضد باکتری و آنتی استاتیک و سایر ویژگی های عالی لحاف.

به عنوان یک ورودی اولیه را در زمینه شرکت نساجی گرافن در جینان گروه Shengquan به درجه حرارت بدن دور مادون قرمز ایجاد بهبود میکروسیرکولاسیون ماندگار ضد باکتری، حفظ حرارت، ضد ماوراء بنفش، آنتی استاتیک و دیگر چند منظوره گرم فیبر، کشمیر در سوراخ سه جدید سری مواد جدید، بیش از 100 نوع محصول جدید ترمینال گرم گرم.

شرکت های فناوری داخلی هدایت حرارتی ساخته و ثبات و ابررسانایی، استفاده از حرارت تابع به عنوان لباس عملکردی به دهان از طریق ولتاژ 5 ولت امن و تلفن همراه APP برای لباس گرم. به عنوان مثال، محصولات هوشمند سایش گرافن شنژن Yiwang فن آوری برای 3 ثانیه حرارت سریع انتشار مراتب مادون قرمز طول موج با بدن نزدیک امواج نور زندگی دور مادون قرمز, و بازی برای از بین بردن خستگی، تسکین درد درمان فیزیکی.

آکادمی چینی Qingjiang کنگ علوم Shanxi زغال سنگ شیمی پژوهشکده در این زمستان برای عملیات در فضای باز، بازرسان در فضای باز، افراد مسن، انواع خاصی از کار سلاح های ویژه ای است که بدون شک بسیار خوب مراقبت و حفاظت اشاره کرد. به طور مشابه، مردم در زمستان دیگر پوشیدن لباس های ضخیم. به عنوان مثال، در 2017 دوربین مدار بسته بهار جشن جشنواره، هاربین شعبه بخش بازیگران گرافن تغییر لباس لباس خواهد شد, هر دو گرم و زیبا تاثیر نمی گذارد.