صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی خازنی

در حال حاضر صفحه لمسی خازنی در بازار می تواند به دو دسته لمسی اولیه تقسیم شود. "پنل خازنی لمسی" و "لمس مستقیم سطح صفحه نمایش".

پد لمسی نوت بوک لمسی فازی است که نماینده اصلی سنسورهای آن معمولا دوگانه خازن دوگانه، Synaptics، Alps و ELAN است.

در مقابل، تکنولوژی "تماس مستقیم با سطح صفحه نمایش" و بازار بسیار پیچیده است، همانگونه که شناخته شده است که دارای شش تکنولوژی لمسی اصلی، حدود 20 نوع لمسی است؛ تولید کنندگان ماژول لمسی نیز جهانی هستند بیش از 150 وجود دارد.

2011 - 2018 نمودار وضعیت بازار لمسی خازنی نشان می دهد که در سال 2007، تعداد صفحه لمسی 3.08 میلیون، درآمد 1،3 میلیارد دلار ...

روند توسعه فناوری لمسی

2008 - 2017 نمودار کاربردی تکنولوژی لنز خازنی لمسی نشان می دهد که طرح ریزی صفحه نمایش لمسی خازنی لمسی جریان اصلی تکنولوژی لمسی پنل خازنی است.

با استفاده از پانل خازن (P-Cap) با تکنولوژی لمسی فن آوری، با استفاده از iPhone، iPad و دیگر محصولات با استفاده از پانل خازن (P-Cap) تکنولوژی لنز Capacitive Touch Panel تبدیل به قلب میلیاردها کاربر است که استانداردهای تجربه را لمس می کنند: کنترل لمسی هماهنگ چند نقطه، طراحی بیضی، عملکرد عالی نوری و توجه بیشتر به تجربه کاربر کامل.

مزایا و معایب تکنولوژی Capacitance پیش بینی

پشتیبانی از لمس چند لمسی نامحدود، لمس بسیار سبک (فشار صفر)، پشتیبانی از طراحی صنعتی بدون محدودیت، کیفیت بالای صفحه نمایش صفحه نمایش (شاخص انکسار مطابق با ITO)، بسیار با دوام (کنترل لمسی بسیار خوب از حفاظت)، بدون تاثیر تکه تکه کردن یا آلاینده ها، این سری از مزایای فنی واضح است، به طوری که تقریبا تمام دستگاه های مصرفی، از جمله تلفن های همراه، رایانه های لوحی، سوپرپردازها یا از این تکنولوژی لمسی استفاده می کنند.

لنز خازنی لنز نیازی به گفتن نیست، در روند بازار، تکنولوژی لمسی خازنی لنز تبدیل به صنعت لمسی "حاکم" شده است.

صفحه لمسی خازنی علاوه بر تجهیزات مصرفی، کاربرد آن در بازار عمودی نیز یک روند توسعه قوی است، به ویژه در بازار پزشکی، بازار بازی، بازار اطلاعات پرس و جو. تقاضای بازار برای تجهیزات MTBF (فاصله متوسط شکست)، لمس چند لمس و نیازهای بازار بازی برای دستگاه چند لمسی، نیازهای طراحی صفر؛ اطلاعات ظرفیت لمسی اطلاعات پرس و جو پرس و جو در بازار تجهیزات MTBF (زمان شکست زمان متوسط) تقاضا برای این بازار ها باید به تکنولوژی پیش بینی لمسی دستگاه تغییر دهید.

پانل لمسی خازنی در بازار فعلی به طور متوسط از سطح فنی، خازن نمایش در این بازار تنها محدود است: هنگامی که اندازه صفحه نمایش بزرگتر از قرص PC، هزینه تجهیزات را نشان خواهد داد رشد انفجاری، اندازه بازار کنترل بزرگ و عملکرد هنوز عملکرد ناپایدار است.