صفحه لمسی خازنی نیز توسط بسیاری از افراد خوش آمدید!

همانطور که قبلا ذکر شد، صفحه نمایش مقاوم با هزینه کم، ویژگی های پاسخ خوب از ویژگی های بسیاری از مشتریان کم پایان، دوست داشت. این که آیا آن چهار سیم مقاومت یا مقاومت پنج سیم است، آنها یک محیط کار کاملا جدا شده، مناسب برای انطباق با انواع محیط های خشن. اما صفحه نمایش مقاومتی بدون اشکال نیست، صفحه نمایش لمسی مقاومتی از عمل راحتی خازنی نیست، چندین بار صفحه لمسی مقاومتی نیز با یک قلم لمسی اختصاصی برای استفاده استفاده می شود و گاهی اوقات نیاز به توصیف انگشتان برای تکمیل عملیات . اما این کمبود نیز نیازهای برخی از کاربران است، برخی از کاربران ممکن است فقط نیاز به استفاده از یک قلم مقاومت خاص برای کار، و بیشتر برای نمایش محتوای به جای عملیات کشویی استفاده می شود، بنابراین صفحه نمایش لمسی مقاومتی نیز به مقدار زیادی مردم خوش آمدید

صفحه نمایش لمسی خازنی با وضوح بالا وضوح بالا و قابلیت انتقال بالا، عملیات آسان و ویژگی های صاف نیز بسیاری از ستایش مردم را دنبال می کند. امروزه صفحه نمایش لمسی خازنی یکی از صفحه های لمسی است که اغلب مورد استفاده قرار گرفته است، شایع ترین در بسیاری از مکان های عمومی پانل لمسی خازنی است، ما با استفاده از دستگاه های قابل حمل لپ تاپ های تلفن همراه در User Touch Capacitive Touch Panel آشنا هستیم.

اصل خازنی پنل لمسی بدن آن را به عنوان یک خازن کلیک کنید برای استفاده از بدن انسان و تماس صفحه نمایش به رویداد مربوط به کلیک، در مقایسه با مقاومت صفحه نمایش از طریق فشار برای لمس راه، عملیات صفحه نمایش خازنی سریع ترین ، مطابق با عادت های کاربر است. پنل خازنی Touch از بدن انسان به عنوان یک الکترود خازن استفاده می کند. هنگامی که یک ظرفیت کافی بین هادی و سطح کار ITO با interlayer وجود دارد، جریان جریان موجب سوء استفاده از صفحه لمسی خازنی خواهد شد. دستکش یا اشیاء عایق دستی دست نخواهند گرفت، این به این دلیل است که افزایش عایق رسانه ها.

صفحه لمسی مادون قرمز با اندازه گیری مادون قرمز روشن و خاموش برای تعیین موقعیت لمسی تعیین می شود و صفحه نمایش لمسی مورد استفاده در مواد شفاف شفاف هیچ کاری انجام نمی دهد (بعضی از آن ها از یک غلاف استفاده نمی کنند). بنابراین، استفاده از غلاف انتقال نور خوب و درمان ضد انعکاسی، شما می توانید یک اثر بصری خوب دریافت کنید. با این حال، با محدودیت حجم لوله مادون قرمز، ممکن است مادون قرمز با چگالی بالا راه اندازی شود، بنابراین این رزولوشن صفحه نمایش لمسی بالا نیست.

فن آوری سطح موج صوتی بسیار پایدار است و کنترل کننده صفحه لمسی موج آکوستیک سطح را با اندازه گیری زمان انقباض در محدوده زمانی برای محاسبه موقعیت موقعیت لمسی، بنابراین دقت آن بسیار بالا است. صفحه نمایش لمسی موج سطح صوتی دارای محور سوم (محور z)، یعنی محور فشار - با محاسبه محو شدن از انفجار سیگنال دریافت می تواند اندازه کاربر لمس اندازه صفحه نمایش، تا 25 سطح را می توان تقسیم . هرچه قدرت بیشتر باشد، موجب کاهش شکل موج سیگنال دریافتی، در تمام صفحه نمایش لمسی گسترده تر و عمیق تر، تنها صفحه نمایش لمسی موج آکوستیک سطح با درک عملکرد فشار لمسی است.