اصل حرارت گرافن

پودر گرافن یکنواخت در حلال آلی توسط سونوگرافی پراکنده و تکان دهنده برای به دست آوردن راه حل گرافن داشتن غلظت 0.05 میلی گرم/میلی لیتر به 0.5 میلی گرم/میلی لیتر و گرافن یکنواخت در فیلتر های آلی یا آب توسط مکش پوشیده شده است تصفیه و سپس جدا کردن فیلم گرافن و غشاء توسط لایه برداری مکانیکی غوطه وری یا آلی انحلال حلال برای به دست آوردن فیلم گرافن اضافه کردن الکترود به فیلم گرافن و اعمال ولتاژ به آن برای تولید گرما. با توجه به دو بعدی متريک منحصر به فرد گرافن نسبت بزرگ و بالا خاص سطح، روند آماده سازی فوق اجازه می دهد تا تشکیل یک شبکه یکنواخت رسانا بین ورق گرافن 1 ~ ولتاژ 10 ولت) می تواند تولید حرارت بالاتر.

جایی که گرافن استفاده می شود؟

تجهیزات فیزیوتراپی می پوشند، آسان به جای پتو گرم تزئینی نقاشی...... مردم در مفهوم "بلند" در محصولات گرافن، سریع به زندگی روزانه است. 8 ساعت غرب Taihu پارک علم و فناوری صنعتی در Wujin Xintiandi پلازا، فعالیت های "گرافن محصول تجربه روز"، پارک بیش از 10 شرکت های graphened بیش از 30 نوع محصولات غیر نظامی به ارمغان آورد.

روزنامه در نقاشی گرافن گرافن دستبند هوشمند گزارش شده است، بسیاری از خوانندگان ابراز علاقه قوی. دیروز تجربه هاي صحنه پر از مردم.

خبرنگاران در صحنه برای دیدن گرافن هوشمند فیزیوتراپی کمر لباس هوشمند گرافن و زانو بند، عایق جام داخلی گرم نقاشی جدید کوسن و سایر ضروریات روزانه تعریف دوباره محصولات"گرم". در میان آنها، نقاشی 3 ثانیه گرافن و حرارت، 10 ثانیه درک روشنی از حرارت 10 متر مربع زمستانی داخل سالن وجود دارد فقط یک قطعه از گرافن نقاشی و بیش از نیمی از برق ذخیره شده توسط تهویه مطبوع و حرارت گرم شود می تواند. رسمی یی سی جدید مواد شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین گفت, گرافن نقاشی با استفاده از راه سفارشی، با توجه به نیازهای مصرف کننده ساخته شده چشم انداز نقاشی عروسی یا تابلوهای تبلیغاتی، هر یک با توجه به سایز قیمت 800-2000 یوان.

سایت نمایش از گرافن خانه کوسن, کوسن خودرو داخلی به پتو های گرم، و غیره، برای لیتیوم باتری برای گرم کردن استفاده می شود, رابط usb برای شارژ و امن و خوب، قابلیت شستشوی آسان می تواند, طراحی شده برای اندام بیحرکت زمستان بی حس، داخل سالن بدون حرارت بلند مدت رانندگی و دیگر افراد طراحی و توسعه. جاسازی شده در حرارت مواد اولیه از شهر دو بعدی کربن عنصر ششمین شرکت تولید موتورهای مولکولی.

گرافن است سبک ترین و باریکترین، بهترین رسانایی و هدایت حرارتی مواد ضخامت تنها حدود یک صد کسری از مو، قدرت 200 بار فولاد، سرمایشی و گرمایشی در زمینه مزایای آشکار برسد. شهر در سال 2011 به راه اندازی اولین پلتفرم پژوهش داخلی برای گرافن - موسسه graphenen Jiangnan جمع فعلی مواد گرافن و پایین دست استفاده از 69 شرکت اولیه شکل گیری زنجیره کامل صنعتی. در صفحه نمایش لمسی گرافن کابل سوپر خازن، سایش تجهیزات و دیگر برنامه های پایین دست، در سطح پیشرو است. گام بعدی شهر انتخاب grachene 2-3 صنعتی جهت، فرصت در پایین دست بالا پایان برنامه های کاربردی بازار بزرگ به دنبال پیشرفت های جدید باشد.

در همان روز خبرگزاری شین هوآ، آژانس چین اقتصادی اطلاعات اغلب صادر شده "گرافن نوآوری و کارآفرینی راهنمای (2016)"، تاکید کرد که از طریق نوآوری مشترک زنجیره صنعتی که توسعه موتورهای مولکولی مواد و برنامه های پایین تر برنامه های کاربردی یکپارچه.