5 دلیل برای آینده دستگاه های دیجیتال توسط گرافن مواد تغییر خواهد کرد

چند بار انقلاب در تکنولوژی از مواد از جمله اختراع های پلاستیکی است که زندگی مردم را از تمام جنبه های تغییر می آید. در حال حاضر، گرافن، به عنوان یک ماده جدید بزرگ توجه قرار گرفته است. در واقع گرافن نوع کربن با استحکام فوق العاده بالا و نور است و تمدید کردن این ویژگی، قادر به تغییر ظاهر محصولات دیجیتال، احساس و حتی استفاده از قالب. در زیر، ما یاد بگیرند بیشتر در مورد مواد گرافن در پایان چیزی فوق العاده است.

1. سخت تر از فولاد

اگر چه LG G فلکس تعمیر خراش جزئی، آن ضعف تلفن همراه به راحتی تغییر نکرده است. اگر محصولات دیجیتال مانند گوشی های تلفن همراه گرافن به عنوان پوسته در آینده می توانید استفاده کنید، با این حال، آنها سنگ جامد تبدیل خواهد شد. بر اساس گزارش انجمن شیمی آمریکا سختی گرافن را 200 بار برابر فولاد است، بدیهی است که دوام بسیار قوی است.

2. نرم و قابل انعطاف مانند لاستیک

محققان در دانشگاه کلمبیا گرافن انعطاف پذیری خاصی است و 20% کشش می گویند. به عبارت دیگر گرافن در واقع یک ماده قابل انعطاف، شبیه به لاستیک است. سامسونگ در ترانزیستور گرافن برای تولید صفحه نمایش انعطاف پذیر کار کرده است. علاوه بر این، گرافن مقاومت آب خاص، این انتظار می رود در نسل جدیدی از تجهیزات ضد آب مورد استفاده قرار گیرد.

3. ویژگی های سبک وزن

گرافن را شکل پذیری عالی نیز اجازه می دهد تا آن را به اندازه کافی نازک به کشش به درجه شفافیت. این بدان معنی است که اگر تولید کننده گوشی در استفاده از این مواد می تواند نه تنها این گوشی را می توانید با دوام تر، ضد آب، اما همچنین می تواند تر بیهوده و بیمعنی تبدیل.

4. فوق العاده عمر باتری

گرافن در مقاله توسعه فن آوری باتری را ذکر است و آن را بسیار به احتمال زیاد به جای باتری های لیتیوم در آینده به عنوان نسل جدیدی از باتری استاندارد است. محققان در دانشگاه نورث وسترن در ایالات متحده در گرافن و باتری های سیلیکون شده که تا یک هفته از استقامت برای شارژ 15 دقیقه طول می کشد در حال توسعه موفق بوده اند. اگر آینده تلفن همراه قادر به استفاده از باتری گرافن می تواند، بدیهی است، سپس یک هفته شارژ دیگر رویایی خواهد بود.

5. با بدن انسان به هم پیوسته

آراویند Vijayaraghavan وکارشناسي دانشگاه منچستر در بر داشت که گرافن ویژگی اتصال بیولوژیکی است که تاثیر بسیار مثبتی بر روی دستگاه های پوشیدنی برای تست سالم است. گرافن را با استفاده از حسگر قادر خواهید بود برای نظارت و سیستم عصبی انسان اسکن و قابل تصور است که وجود خواهد داشت "بهداشت روان" نظارت دستگاه ها و برنامه های کاربردی در آینده است.

چشم انداز آینده

بسیار گفت: داشتن بسیاری از دوستان که گرافن گران است، واقعا نمی یکی از ارزان ترین مواد اولیه است، اما نیاز به فناوری جدید به "تسریع کردن" فکر می کنم. در حال حاضر سامسونگ ادعا می کند به استفاده از گرافن به عنوان یک عنصر نیمه هادی تسلط آی بی ام و san Disk و نوکیا و بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری در گرافن (و برخی از دانشگاه های معتبر) تمرکز دارد و بر این باورند که به زودی ما واقعی را ببینید محصول بیرون می آیند.