نمایش گرافن و چرا آن می گذرد در دستگاه های هوشمند قابل انعطاف از آینده چیست؟

دیروز، تولید کننده چینی است که نام ما فرار سر چند پیش نمایش کار و کاملا قابل انعطاف آندروید گوشی تبدیل که با استفاده از صفحه نمایش گرافن.اختراع شکل دستبند و مشکلی ندارد به خود پیچیدن دور دست بانوی مثلا. این نگاه اجمالی از قابلیت به ما یادآوری که پیشرو سازندگان گوشی انعطاف پذیر را نمایش در تولید انبوه در حال حاضر، اما آنها هنوز هم آنها را در دستگاه است که کاملا مسطح و bendable سازمان ملل متحد را انتخاب کنید. همچنین ما علاقه ای به ورود: هرگز در استفاده قبل از قطعه فناوری است که صفحه نمایش گرافن برانگیخت.

گرافن چیست؟

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future

گرافن لایه کربن خالص است. در یک اتم ضخامت گرافن است باریکترین, سبک ترین, قوی ترین و شفاف ترین و گرم ترین و مواد رسانا برق برای دانشمندان شناخته شده است. مواد فوق نهایی است که مخلوط با سنتی فلزات و پلاستیک، می تواند به شکل آینده از، کاملا به معنای واقعی کلمه، همه چیز! کربن شیمیایی برای تمام زندگی شناخته شده بر روی زمین است و در فراوانی یافت، گرافن توسط futurologists به عنوان راه حل های زیست محیطی، پایدار برای تعداد نامحدود از لحاظ تئوری پیش بینی است.

اگر چه هنوز هم وجود دارد که کار از چپ به کار قبل از عنصر می تواند در شیوه ای امن و مقرون به صرفه تولید گرافن تحقیقات ویژه پربار در زمینه الکترونیک و زيست بوده است. با توسعه در این جهت به طور پیوسته پیشرفت از سال 2012، زمانی که یک کشف علمی مهم پیشنهاد کمتر سمی روش برای به دست آوردن گرافن با کیفیت بالا، آن است جای تعجب نیست که تولید کنندگان همراه با دیگر شرکت های فن آوری صفحه نمایش، به شدت علاقه مند به مواد.
دیروز نشانه اولین بار است که گرافن در صفحه نمایش گوشی های هوشمند قابل انعطاف در شیوه ای است که باعث می شود به طور کامل bendable نه فقط صفحه نمایش اما دستگاه به طور کامل استفاده می شود را دیده ام. بدیهی است که آینده دستگاه های هوشمند قابل انعطاف است که می تواند پوشیده یا با تجربه توسط هوشمندانه طراحان برنامه گرافن علاوه بر آشنایی پلاستیک OLED تکنولوژی استفاده شده توسط سامسونگ و ال جی و اپل برای گوشی های هوشمند و smartwatches خود را درگیر کند. بنابراین در اینجا این است نگاه آموزنده در چه نمایش گرافن در حال حاضر همراه با مشکوک خود را آینده نزدیک است.

چه است گرافن نمایش داده شود؟

What's a graphene display and why it's going to be in flexible smart devices from the future
Prototyped در سپتامبر سال 2014 است که اولین صفحه نمایش انعطاف پذیر گرافن (در تصویر) توسط دو نهاد همکاری – شرکت منطق پلاستیک مرکز گرافن دانشگاه کمبریج و بریتانیا. این صفحه نمایش تک رنگ، مشابه نامه خوانندگان. اختراع ممکن است به نظر می رسد محدود است، اما گامی ضروری پوشیدنی و انعطاف پذیر دستگاه هوشمند است آینده در فروشگاه.

این صفحه نمایش خاص، و احتمالا دیگر پس از آن – مانند یکی در گوشی چینی در اصل ماتریس فعال الكتروفورزي کار می کند ما دیروز – دیدم. این با استفاده از میدان الکتریکی برای خروجی تصاویر از طریق ذرات معلق در محلول به تنظیم مجدد. لایه امولسیون پردازش گرافن الکترود سپرده بر روی پانل های پلاستیک انعطاف پذیر و با مدارهای الکتریکی اچ. بدون نیاز ذاتی برای با استفاده از ورق های شیشه ای است یعنی گرافن نمایش نمی خواهد به نوع تاثیر آسیب پایدار صفحه نمایش شیشه ای تحت پوشش قرار دارد.

چون آن کلید backplane – برق لایه که برق برای صفحه نمایش ذرات به برگزاری مجدد – با استفاده از دمای پایین فرایند تولید می شود علاوه بر این، این نوع صفحه نمایش باید راحت تر به تولید از صفحه نمایش OLED انعطاف پذیر (در زیر 100 درجه سانتیگراد/212 درجه فارنهایت), که عملکرد خطر را به حداقل می رساند و باعث تولید کمتر منابع فشرده. با این حال، گوشی های هوشمند گرافن نمایش خواهد شد به احتمال زیاد استفاده عناصر از ال سی دی و OLED تکنولوژی ارائه نوع رنگ و نرخ تازه برای کاربر کافی تجربه مورد نیاز. این ناچار تولید تا حدودی پیچیده خواهد شد.

حدود پنج ماه بعد، محققان از دانشگاه منچستر و دانشگاه شفیلد نیمه شفاف، مبتنی بر گرافن LED صفحه نمایش، که پایه ای برای نمایش گرافن انعطاف پذیر است که به پایان خواهد رسید تا دستگاه های تلفن همراه در آینده معرفی. 10-40 اتم ضخامت تنها بودن، آن در سراسر سطح کل آن را بدون نیاز به نور پس زمینه ساطع نور.

هنگامی که صفحات گرافن را به گوشی های هوشمند میائید؟

ما نمی دانیم! در حال حاضر، گرافن است خیلی گران در مقیاس بزرگ تولید صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش مورد استفاده قرار گیرد. و علاوه بر این، کارهای زیادی باید انجام شود قبل از صفحه نمایش گرافن می تواند رقابت با ال سی دی خوب و یا صفحه نمایش OLED از نظر کیفیت تصویر. از این رو, معرفی آن به صفحه نمایش گوشی احتمال بیشتری برای شروع در سطح کنترل کننده صفحه نمایش لمسی است.
در اواخر سال 2014 محققان دانشگاه سوری و کالج ترینیتی دوبلین توسعه "ساده و مقیاس پذیر و ارزان روش برای ایجاد ترکیبی الکترود با ترکیب گرافن (با خواص آن شفاف و رسانا) و نانوسیمهای نقره. Accomplishent خود را در کاهش میزان نانوسیمهای مورد نیاز برای تولید لایه روی صفحه نمایش لمسی بیش از 50 بار نتیجه تسهیل فرایند تولید است. این ترکیب قادر به جایگزین ایندیم اکسید قلع تکنولوژی لایه که در حال حاضر در حال استفاده، می تواند اگر چه ما هنوز به آن در دستگاه های مصرف کننده ظاهر می شود.