نوع گرافن گرافن

چت کن
جزئیات محصول


1 ، نوع: SE1430

2 ، مشخصات

( 1 ) افزودن مقدار کمی می تواند خواص مکانیکی کامپوزیت را تا حد زیادی بهبود بخشد. به عنوان مثال، افزایشی حجمی 0.02٪ می تواند 100٪ افزایش قدرت شوک و 50٪ افزایش طول خم شدن رزین پلی استر اشباع نشده را داشته باشد.

(2) به راحتی پراکنده و زمین.

3 ، برنامه های کاربردی :

برای تقویت کامپوزیت های پلیمری مانند پلاستیک، رزین، لاستیک، فیبر شیشه ای و کامپوزیت های فیبر کربن استفاده کنید.

4، SPICIFICATIONS:

تایپ کنید

مشخصات

ظاهر

pH

 

شیر  

چگالی
( g / cm 3)

خاص  
سطح
منطقه
( m2 / g )

H 2 O
( wt٪ )

ذرات
اندازه
( D50، μm )

سی
( wt٪ )

O
( wt٪ )

S
( wt٪ )

فلز  
یون
( ppm )

SE1231

سیاه
پودر

≥3

0.1

≥180

4.0

10.0

5 ± 75

16 ± 3

0.5

100

5 ، دستگیری و ذخیره سازی

لباس های محافظ مناسب و دستکش های ایمنی را برای جلوگیری از تماس مستقیم با بدن بپوشید. در صورت تماس، با آب زیاد مخلوط کنید. روش های مناسب برای جلوگیری از گرد و غبار را بیابید. برای جلوگیری از استنشاق تهویه و جمع آوری گرد و غبار نگهداری کنید. بارگیری و بارگیری به دقت برای محافظت از آسیب.

در ظروف محکم بسته در یک محل خشک، سرد و خوب تهیه کنید و از منابع احتراق یا گرما دور بمانید. از عامل کاهش دهنده قوی و سوختگی جلوگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که بسته ها بدون آسیب یا نشت هستند، پس از باز کردن بسته، از محصول بلافاصله استفاده کنید. بسته هایی که به تازگی استفاده می شود باید دوباره محکم بسته شوند. محصول حساس به رطوبت است. اگر محصول بر اثر رطوبت، به علت آسیب بسته بندی یا ذخیره سازی باز، رقیق شد، محصول خشک را به مدت چند ساعت در دمای 80 درجه سانتیگراد برای رسیدن به رطوبت وضعیت.

6 ، حمل و نقل

با توجه به نتایج آزمون خود گرمایش، هنگامی که مواد را در بسته بندی با حجم بیش از 3 متر مکعب حمل و نقل، کلاس خطر: هیچ کدام، طبقه بندی سازمان ملل: هیچ، علامت بسته بندی، هیچ کدام. هنگامی که ماده در بسته بندی با حجم بیش از 3 متر مکعب حمل می شود، کلاس خطر، 4.2، شماره سازمان ملل 3088، علامت بسته بندی، مواد گرما و حرارت، گروه بسته بندی: III. نام و نام خانوادگی حمل و نقل: جامد آلی خود گرم، طبقه بندی نشده است.

عمر مفید این محصول 3 سال است اگر در بسته بندی اصلی نگهداری نشود.

نظر: مشخصات محصول می تواند مشتری ساخته شده در صورت لزوم.

ششمین عنصر وارز یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان گرافن نوع پیشرفته است و همچنین یک شرکت و کارخانه حرفه ای است که از ما می توان محصولات گرافن را به ترتیب واردات نمود.

پرس و جو