نوع الکتریکی و گرمادهی نوع گرافین

نوع الکتریکی و گرمادهی نوع گرافین
چت کن
جزئیات محصول

1 ، نوع: SE1231

2 ، مشخصات

(1) مقدار نفوذ پایین تر نسبت به سیلیس رسانا.

(2) آسان برای پردازش و پراکنده با ساختار نازک نازک.

(3) افزودن حجم 1 تا 3 درصد برای پوشش های رسانایی پیشنهاد شده است.

(4) می تواند به عنوان مواد افزودنی مثبت و منفی در باتری یون لیتیوم به منظور افزایش ظرفیت باتری، زندگی دوچرخه سواری و سرعت توانایی استفاده می شود.

(5) هدایت حرارتی بالا، می تواند با PA6، PC و دیگر مواد برای تهیه کامپوزیت های رسانایی گرم ترکیب شده است.

3 ، APPLICATIONS : استفاده برای پوشش، جوهر چاپ، پلیمر، باتری، ژل هدایت حرارتی و LED.

4 ، مشخصات :

تایپ کنید

مشخصات

ظاهر

pH

شیر
چگالی
(g / cm 3)

خاص
سطح
منطقه
(m2 / g)

H2O
(wt٪)

ذرات
اندازه
(D50، μm)

سی
(wt٪)

O
(wt٪)

S
(wt٪)

برق
هدایت
(S / m)

Cl
(ppm)

فلز
یون
(ppm)

SE1231

سیاه
پودر

7.0 ~ 8.0

<>

≥120

<>

≤10.0

> 98

<>

<>

> 4000

<>

<>

5 ، دستگیری و ذخیره سازی

لباس های محافظ مناسب و دستکش های ایمنی را برای جلوگیری از تماس مستقیم با بدن بپوشید. در صورت تماس، با آب زیاد مخلوط کنید. روش های مناسب برای جلوگیری از گرد و غبار را بیابید. برای جلوگیری از استنشاق تهویه و جمع آوری گرد و غبار نگهداری کنید. بارگیری و بارگیری به دقت برای محافظت از آسیب.

در ظروف محکم بسته در یک محل خشک، سرد و خوب تهیه کنید و از منابع احتراق یا گرما دور بمانید. از عامل کاهش دهنده قوی و سوختگی جلوگیری کنید. اطمینان حاصل کنید که بسته ها بدون آسیب یا نشت هستند، پس از باز کردن بسته، از محصول بلافاصله استفاده کنید. بسته هایی که به تازگی استفاده می شود باید دوباره محکم بسته شوند. محصول حساس به رطوبت است. اگر محصول بر اثر رطوبت، به علت آسیب بسته بندی یا ذخیره سازی باز، رقیق شد، محصول خشک را به مدت چند ساعت در دمای 80 درجه سانتیگراد برای رسیدن به رطوبت وضعیت.

6 ، حمل و نقل

با توجه به نتایج آزمون خود گرمایش، هنگامی که مواد را در بسته بندی با حجم بیش از 3 متر مکعب حمل و نقل، کلاس خطر: هیچ کدام، طبقه بندی سازمان ملل: هیچ، علامت بسته بندی، هیچ کدام. هنگامی که ماده در بسته بندی با حجم بیش از 3 متر مکعب حمل می شود، کلاس خطر، 4.2، شماره سازمان ملل 3088، علامت بسته بندی، مواد گرما و حرارت، گروه بسته بندی: III. نام و نام خانوادگی حمل و نقل: جامد آلی خود گرم، طبقه بندی نشده است.

عمر مفید این محصول 3 سال است اگر در بسته بندی اصلی نگهداری نشود.


نظر: مشخصات محصول می تواند مشتری ساخته شده در صورت لزوم.

ششمین عنصر وارز یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان گرافن نوع سرامیکی الکتریکی و حرارتی است و همچنین یک شرکت و کارخانه حرفه ای است که از واردات انواع گرافن و هدایت الکتریکی و هدایت حرارتی وارداتی می باشد.

پرس و جو