گرافن نوع ضد خوردگی

گرافن نوع ضد خوردگی
چت کن
جزئیات محصول

گرافن نوع ضد خوردگی

1、TYPE: SE1231

2、CHARACTERISTICS

() لایه متراکم جداسازی فیزیکی بالا سطح ویژه و فوق العاده نازک ساختار مسطح گرافن تشکیل می دهد.
ب کمک به فعال کردن پوشش پودر روي و تولید اثر با توجه به هدایت الکتریکی خوب گرافن. می توانید هر دو تا حد زیادی کاهش دوز پودر روی در فیلم رنگ و بهبود رنگ فیلم حفاظت کاتد، موجب بهبود عملکرد ضد خوردگی رنگ فیلم.
(ج) می تواند بهبود چسبندگی پوشش, کاهش ضخامت فیلم رنگ, فیلم بیشتر را سایش مقاوم در برابر به عمر طولانی.
3、برنامه های کاربردی : مناسب برای انواع پوشش های ضد خوردگی (سنگین)، مانند اپوکسی زینک ریچ primer,(chromium-free) پوشش داکرومات.
4مشخصات:

نوع

مشخصات

سطح ویژه

(m2/ g).

H2O

(درصد وزنی)

اندازه ذرات

50، میکرومتر)

ج

(درصد وزنی)

O

(درصد وزنی)

S

(درصد وزنی)

کلر

(پ)

SE1132

180~250

<1.0

<10

>93

<3.0

<0.2

-20

5、HANDLING و ذخیره سازی

محافظ لباس و ایمنی دستکش مناسب بکار ببرید. اجتناب از استنشاق; اجتناب از تماس با چشم و پوست و لباس. جلوگیری از تشکیل گرد و غبار. دور از منابع جرقه و گرما و شعله نگه می دارد. بدون سیگار در کار سایت. سیستم اگزوز مکانیکی در محل کار مورد نیاز است. اجتناب از تماس با عوامل اکسید کننده قوی; مطمئن شوید که بسته از خسارت یا نشت هستند. بار و با دقت خالی کردن برای محافظت از ضربه یا شکستگی.

ذخیره در ظروف محکم بسته در جای خشک و خنک و تهویه خوب و دوری از منابع جرقه زنی و یا حرارت. ماندگاری محصول حداقل 3 سال اگر ذخیره شده در بسته بندی اصلی دست نخورده است.

6、TRANSPORT

با توجه به گرم کردن خود نتایج آزمون، هنگامی که این ماده این است که در بسته بندی با حجم نمی حمل و نقل بیش از 3 متر3، خطر کلاس: هیچ طبقه بندی سازمان ملل متحد: هیچ بسته بندی علامت گذاری هیچ کدام. هنگامی که ماده ای است که در بسته بندی با حجم بیش از 3 m3 حمل و نقل، خطر کلاس 4.2، سازمان ملل شماره 3088، مارک، ماده، گروه بندی و حرارت خود را بسته بندی: سوم. حمل و نقل نام: گرم کردن خود جامد آلی، طبقه بندی شده نیست.


نظر: مشخصات این محصول می توان costom ساخته شده به عنوان مورد نیاز.


پرس و جو